PlayStation met versiering
PlayStation met versiering

PlayStation viert 30 onvergetelijke jaren

De PlayStation bestaat exact 30 jaar en blijft super populair. Vanaf het moment dat hij in 1994 uitkwam, werd hij meteen wereldwijd een groot succes.

Vooral de PlayStation 2, die in 2000 verscheen, blijft een belangrijk moment voor Sony. Met meer dan 160 miljoen verkochte exemplaren is het de best verkochte spelcomputer ooit.

Sony viert het 30-jarig bestaan van de PlayStation groots. Dit maken ze mogelijk door veel acties en kortingen. Zo is er een speciale tijdlijn op de website van Sony waar je al hun hoogtepunten van de afgelopen 30 jaar kunt bekijken.

Daarnaast heeft Sony een nieuwe update uitgebracht voor de PS5. Daarmee kun je oude opstartgeluiden en thema’s gebruiken, zoals die van de originele PlayStation en de PlayStation 3. Deze update is gratis om zo weer een stukje van het verleden tot leven te brengen.

https://www.playstation.com/nl-be/30th-anniversary/

Wil je dat anderen dit ook lezen? Deel!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

More Stories
De voorbereidingen voor de kerstdagen schakelen een versnelling hoger