foto kuil KU Leuven tijdscapsule

KU Leuven viert 600-jarig bestaan met tijdscapsule

Voor het 600-jarig jubileum van de KU Leuven hebben studenten een tijdscapsule samengesteld. Deze is gevuld met foto’s van de studenten, voorwerpen van studentenverenigingen en meer. De capsule wordt binnen 25 jaar weer opgegraven.

____________________________________________________________________________________________________________

Tijdscapsule moet over 25 jaar meer vertellen

Deze kuil wordt gegraven voor de faculteit Letteren van de KU Leuven in de Edward van Even straat. Gelukkig is het een droog stukje om te ontkomen aan het grijze winterweer. Er is hier net een kuil gegraven om een tijdscapsule te begraven. Dit gebeurt naar aanleiding van het 600-jarig bestaan van de KU Leuven. De capsule bevat enkele spullen die de huidige tijd samenvatten, samengesteld door een team van de KU Leuven. Het plan is om de capsule over 25 jaar terug op te graven en te openen. De ceremonie gaat ook gepaard met een tentoonstelling over de spullen die gekozen zijn voor de capsule en hun belang. 

Auteurs | Tim Dusselier, Christophe van Joenerboey, Sebastian Migliaccio

Wil je dat anderen dit ook lezen? Deel!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

More Stories
Foto Kraan
Ruimterapport 2021: Elke dag 270 nieuwe gebouwen in Vlaanderen